Автотехнічна експертиза

Автотехнічна експертиза   Фахівцями нашого Центра проводиться автотехнічна експертиза,  в процесі проведення якої з”ясовуються причини та обставини дорожньо-транспортних пригод (ДТП).

Встановлення причин виникнення та розвитку дорожньо-транспортної пригоди, визначення відповідності дій водія в ситуації, яка призвела до  ДТП,  нормам і вимогам правил дорожнього руху, відновлення механізму зіткнення транспортних засобів – ось лише невеликий перелік можливостей автоекспертизи у встановленні об’єктивної картини події дорожньо-транспортної пригоди.

     У Київському експертно-дослідному центрі автотехнічна експертиза, дослідження   проводиться судовими  експертами, які атестовані Міністерством юстиції України , внесені до державного  Реєстру атестованих  судових  експертів і мають  багаторічний досвід  експертної роботи, що  забезпечує високу якість  досліджень.

   Експертиза ДТП найбільш затребувана при розслідуванні кримінальних та адміністративних справ, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами.

    До послуг незалежної автотехнічної експертизи (експертизи автомобіля (його технічного стану), технічного стану автомобільних доріг та ін) вдаються і при розгляді цивільних позовів про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок ДТП.

  Крім правоохоронних органів автоекспертиза може бути проведена як за зверненнями громадян, так і організацій в ході досудових розглядів. У разі необхідності проведення незалежної експертизи ДТП звертайтеся до експертів Київського експертно-дослідного центру.

   Фахівці Київського експертно-дослідного центру в рамках проведення експертизи ДТП працюють по всій території України надають безкоштовну консультацію та вирішують наступні завдання:

  • визначення механізму дорожньо-транспортної пригоди;
  • визначення швидкості руху автомобіля і гальмівного шляху;
  • визначення параметрів руху транспортних засобів до моменту ДТП;
  • встановлення місця зіткнення автомобілів (місця наїзду на пішохода, на перешкоду);
  • встановлення відповідності дій учасників ДТП правилам дорожнього руху;
  • встановлення можливості запобігти ДТП за певних умов.

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (досліждення), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером: 

                   (044) 270-53-20       (044) 362-29-45        067 – 153-20-47

або   заповнити  бланк заявки  на сайті

або    приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, вул. Грінченка,1, офіс 102 (метро Майдан Незалежності)

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).