Автотоварознавча експертиза

Автотоварознавча експертиза

   Мета експертизи – встановлення реальної вартості пошкодженого або викраденого транспортного засобу.

Дана експертиза є однією з найбільш актуальних і її велика затребуваність викликана недостовірно низькою оцінкою збитку страховою компанією.

Призначення автотоварознавчої експертизи необхідно після дорожньо-транспортної пригоди (ДТП), для з’ясування реального збитку, заподіяного транспортному засобу.

Під час проведення автотоварознавчої експертизи фахівці отримують на руки документацію, що дозволяє судити про технічний стан автомобіля. У розпорядженні експертів повинно бути і сам транспортний засіб. У разі, якщо доставити його на місце проведення роботи не представляється можливим, фахівці можуть виїхати самостійно і оцінити стан машини там, де вона знаходиться на даний момент.

В ході проведення експертизи порівнюються реальні характеристики з тими, що вказані в документах. Це може бути модель, марка, модифікація, дата випуску, номер двигуна та інші дані. Крім того, перевіряються технічні характеристики, наявність або відсутність пошкоджень. За підсумками автотоварознавчої експертизи підраховується вартість автомобіля, запасних частин і ремонту, якщо він необхідний, що виноситься на закінчення.

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (досліждення), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером: 

                   (044) 270-53-20       (044) 362-29-45        067 – 153-20-47

або   заповнити  бланк заявки  на сайті

або    приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, вул. Грінченка,1, офіс 102 (метро Майдан Незалежності)

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).