Колектив фахівців КЕДЦ

КЕДЦ – колектив висококваліфікованих фахівців, що мають багаторічний стаж роботи в галузі судової експертизи та оціночної діяльності.

Всі співробітники нашого центру професіонали своєї справи. Головні критерії оцінки результатів нашої діяльності – бездоганна репутація та довіра клієнтів.

Незважаючи на велику кількість експертних установ, наш центр пропонує найоптимальніше співвідношення ціни та якості послуг. Адже відому істину “Дешевше – не означає краще” можна застосувати і для сфери наших послуг.

Звертайтеся! Професіоналізм колективу, великий досвід роботи гарантують високу якість послуг, оперативність в роботі і повну конфіденційність.

 Рильчук Галина ІллівнаРильчук Галина Іллівна
Безпосередній керівник компанії

Завдяки наполегливості, терпінню та багаторічному стажу роботи з людьми, організувала команду професіоналів, якими дуже гордиться.

Як безпосередній керівник, вона визначає основні напрямки функціонування і розвитку центру.

Несе відповідальність за діяльність усієї компанії, приймає ключові рішення, формує політику і представляє компанію за її межами.

Освіта:
1998-2001- Коломийський економіко-правовой коледж, факультет фінанси, спеціальність казначейство

2004-2007 – Тернопільський національний економічний університет, магістр оподаткування.

З 2006 року по сьогодні є активним учасником Міжнародних бізнес-шкіл.

Вавілова Вікторія ВалеріївнаВавілова Вікторія Валеріївна

Вікторія Валеріївна – штатний працівник КЕДЦ , яка має вищу освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст».

Спеціальні знання – кваліфікація судового експерта за спеціальностями:

11.1. «Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності»,
11.2. «Дослідження документів про економічну діяльність підприємств»,
11.3. «Дослідження документів фінансово-кредитних операцій»

(свідоцтво № 1091, видане ЦЕКК Міністерства юстиції України від 28.02.2007 р., подовжене рішенням ЦЕКК Міністерства юстиції України №37 від 19.02.2016 р. )

Стаж експертної роботи з 2001 року.

 Усков Кирил ЮрійовичУсков Кирил Юрійович

Кирил Юрійович,  експерт, який має вищу технічну освіту, досвід роботи 14 років в галузі комп’ютерно-технічної експертизи, є співавтором низки діючих методик та наукових робіт в галузі комп’ютерно-технічної експертизи.

Спеціальні знання – кваліфікація  експерта за спеціальностями:

10.9 Дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів

(доповнення до свідоцтва №70-11, видане рішенням експертно-кваліфікаційної комісії Київським  НДІСЕ Міністерства юстиції України від 30.03.2011 р.)

 Сухомлин Володимир ФедоровичСухомлин Володимир Федорович

Володимир Федорович – інженер, економіст, автор навчальних посібників “Устаткування як об’єкт оцінки” (1999, 2008) і ряду публікацій за оцінкою устаткування і технічному аудиту.

Фахівець з риск-менеджменту і системи менеджменту професійної безпеки і здоров’я відповідно до BS OHSAS 18001 : 2007. Рег. номер сертифікату SP2014 / 01-1384.

Експерт технічний по проведенню технічного огляду і/або експертного обстеження вантажопідйомних кранів, підйомників, ліфтів, ескалаторів, канатних доріг і фунікулерів. Посвідчення № 280-09-19 від 20.02.2013 р. видане ГП “Головний навчально-методичний центр Госгорпромнадзора України”.

Фахівець з неруйнівного контролю, Кваліфікаційне посвідчення №22916 від 09.09.2011 р. видане органом сертифікації персоналу в області неруйнівного контролю об’єктів, піднаглядних Госгорпромнадзору України.

Морський інспектор (аварійний комісар), морський інспектор (оцінювач). Посвідчення № IА009 і IВ008 від 24.12.2003 р. видані Міністерством транспорту України і інститутом післядипломної освіти керівних працівників і фахівців водного транспорту.

Сертифікат експерта-оцінювача №139 від 23.05.1995 р., виданий ФДМУ, УОО, КП “Інформаційно-консультаційним центром УТО”.

 

Зв’язатися з нами