Комп’ютерна експертиза

Комп'ютерна експертизаКомп’ютерно – технічна експертиза в Київському експертно -дослідному центрі (КЕДЦ ) проводиться незалежними експертами по всій Україні .

 Комп’ютерно- технічна експертиза – це експертиза технічних властивостей цифрового обладнання (комп’ютерів, фотоапаратів, телефонів та інше) і програмного забезпечення.

Експертиза  дозволяє виявити суттєві ознаки злочину (інциденту) і сформувати цілісну доказову базу шляхом дослідження інформації , яка знаходиться на комп’ютері в електронних накопичувачах (CD, DVD, USB накопичувачів та ін), разом з цим, проводиться відновлення та аналіз видалених даних з накопичувачів інформації, та інше.

У процесі дослідження незалежним експертом КЕДЦ виявляється і аналізується інформація для подальшої оцінки отриманих даних і дачі експертного висновку.

У КЕДЦ незалежним експертом проводиться :

1. Комп’ютерно- технічна експертиза – вирішує діагностичні та ідентифікаційні питання, шляхом досліджень технічного стану, характеристик, конструктивних особливостей комп’ютерної техніки і мобільних засобів зв’язку.

2. Програмна експертиза – дослідження програмних продуктів і технічної супровідної документації, а саме:

– Оцінка програмного забезпечення (вартість);

– Підтвердження заявлених розробником характеристик, алгоритмів і властивостей, програмного забезпечення.

3. Експертиза, пов’язана з інтернет – технологіями. В процесі дослідження встановлюється :

  – Підтвердження компрометуючої інформації в мережі, новинних сайтах, на сервері, комп’ютері та інш.;

 – Виявлення причин блокування сайтів (віруси , мережеві атаки) ;

 – Несанкціоноване втручання на сайт, сервер, комп’ютер, електронну пошту, соціальні мережі та інш.

– Наявність викрадення даних, видалення даних, зміни даних;

– Підтвердження викрадення грошових коштів, персональних даних (електронна пошта, сайт, комп’ютер, клієнт- банк ( ДБО ) та інше)

Висновок незалежного експерта КЕДЦ, що спирається на результати проведених комп’ютерно – технічних досліджень, є джерелом доказів по справі в суді, підтвердження скоєного злочину, встановлення істини.

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (досліждення), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером: 

                   (044) 270-53-20       (044) 362-29-45        067 – 153-20-47

або   заповнити  бланк заявки  на сайті

або    приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, вул. Грінченка,1, офіс 102 (метро Майдан Незалежності)

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).