Лінгвістична експертиза

Лінгвістична експертиза

Так що ж таке лінгвістична експертиза, і в яких випадках потрібно її проведення?

Лінгвістична експертиза письмової мови це одне з найбільш складних і відповідальних досліджень, при цьому є одним з найбільш затребуваних. Лінгвістична експертиза полягає в дослідженні експертами текстів різного характеру, з метою вирішення питань про наявність в них висловлювань, що ганьблять честь і гідність, ділову репутацію, що мають ознаки наклепу, погрози, екстремізму, ставлення до релігії і т.п.

Залежно від поставлених завдань, лінгвістичні експертизи можна розділити на:

–  семантичні, суттю яких є тлумачення об’єктивного змісту тексту, (можуть бути корисні у справах про захист гідності, честі та ділової репутації, про наклеп, екстремізмі, щодо виявлення ознак загрози, щодо виявлення незаконного запозичення текстових матеріалів і т. д.);

– авторознавчі, головним завданням яких є встановлення автора тексту чи рис соціально-демографічного портрета автора тексту, а також стану автора на момент створення тексту, складання тексту самостійно або за участю інших осіб шляхом диктування або переписування і т.д.

У ТОВ “Київський експертно -дослідний центр” лінгвістична експертиза проводиться судовими експертами, які має кваліфікацію судового експерта за спеціальністю 1.2 «Дослідження писемного мовлення», атестовані Міністерством юстиції України, внесені до державного Реєстру атестованих судових експертів і мають багаторічний досвід експертної роботи, що забезпечує високу якість досліджень і стислі терміни виконання доручених експертиз. У своїй роботі наші фахівці керуються офіційними методиками, а також чинним законодавством.

Експерти нашої установи виконують лінгвістичні експертизи будь-якої складності.

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (досліждення), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером: 

                   (044) 270-53-20       (044) 362-29-45        067 – 153-20-47

або   заповнити  бланк заявки  на сайті

або    приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, вул. Грінченка,1, офіс 102 (метро Майдан Незалежності)

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).