Оцінка цінних паперів

  Оцінка цінних паперів  Цінні папери – документи встановленої форми з відповідними реквізитами, що посвідчують грошові або інші майнові права, визначають взаємовідносини особи, яка їх розмістила видала), і власника, та передбачають виконання зобов’язань згідно з умовами їх розміщення, а також можливість передачі прав, що випливають із цих документів, іншим особам.

     Оцінка цінних паперів проведена ТОВ ” Київським експертно-дослідним центром” покликана визначити їх ринкову і інвестиційну вартість. Через низку обставин інвестиційна вартість не завжди збігається з ринковою. Існуюча різниця пояснюється специфікою оцінки майбутньої прибутковості, уявленнями про міру ризику, податковою ситуацією тощо.

   Цінні папери за порядком їх розміщення (видачі) поділяються на емісійні та неемісійні. Емісійні цінні папери – цінні папери, що посвідчують однакові права їх власників у межах одного випуску стосовно особи, яка бере на себе відповідні зобов’язання (емітент).

До емісійних цінних паперів належать: акції; облігації підприємств; облігації місцевих позик; державні облігації України; іпотечні сертифікати; іпотечні облігації; сертифікати фондів операцій з нерухомістю; інвестиційні сертифікати; казначейські зобов’язання України.

Специфіка оцінки вартості цінних паперів визначається тим, що цінний папір, будучи товаром, який обертається на фондовому ринку, є і спеціальною формою існування капіталу компанії. Одночасно з цим цінний папір не є матеріальним товаром, а його вартість визначається правами, які він надає своєму власникові. Тому оцінка цінних паперів ґрунтується на точному аналізі сукупності прав їх власника і подальшому розрахунку вартості цих прав.

           Київський експертно-дослідний центр надає свої послуги про проведенню незалежної оцінки цінних паперів на території Києва, Київської області і в інших регіонах нашої країни.

       Всі питання, що виникають згідно умов проведення оцінки, особливостям підготовки матеріалів можливо задати, зателефонувавши за номером:                                                                                                                     (044) 270-53-20    (044) 362-29-45       067 – 153-20-47

   або  заповнити   бланк заявки   на сайті

   або  приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, вул. Грінченка,1, офіс 102 (метро Майдан Незалежності)

(попередньо передзвонивши співробітникам нашого Центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).