Оцінка судноплавних засобів

    Оцінка судноплавних засобів Метою оцінки плавальних транспортних засобів в загальному випадку підготовка до здійснення угоди купівлі-продажу, передачі в заставу або оренду, участь в інвестиційних проектах або отримання кредиту, реєстрація, вступ у права спадкування та інші, обумовлені законом випадки.
Плавзасоби відносяться до транспортних і класифікуються як:
суду річкові, морські та змішаного типу плавання;
вантажні, пасажирські й рибальські;
суховантажі і танкери;
буксири, штовхачі і баржі;
пороми і контейнеровози;
плавучі крани та земснаряди;
дебаркедери і понтони;
катера.
Оцінка суднів вимагає аналізу наступної документації:
акт приймання судна в експлуатацію;
формуляр (паспорт) судна;
свідоцтво про придатність до плавання;
класифікаційне свідоцтво;
свідоцтво про запобігання забруднення нафтою, стічними водами і сміттям;
єдина книга оглядів;
формуляри і паспорти суднових механізмів та обладнання;
машинний журнал

Оцінка плавзасобів ставить своїм завданням визначення достовірної ринкової вартості судна, вартості його відновного або капітального ремонтів, правильне відображення в бухгалтерській звітності.
Оцінка включає в себе інспекцію стану судна, складання ремонтних відомостей, страхову і передпродажну оцінку, оцінку технічного стану та ін, і проводиться з використанням класичних підходів міжнародної та вітчизняної практики – витратного, порівняльного і дохідного підходів. Оптимальність того чи іншого методу залежить від вибору джерел інформації про предмет оцінки, характеру інформації про нього, одиниць і елементів порівняння, даних аналізу отриманої інформації, вибору методології оцінки дохідності використання плавзасобів. Синтез підходів визначається в кожному конкретному випадку окремо.

 ТОВ “Київський експертнодослідний центр” надає свої послуги про проведенню незалежної експертної оцінки на території Києва, Київської області та в інших регіонах нашої країни.

 Будь-які питання, що виникли за умовами, особливостям підготовки матеріалів, вартості оцінки можна поставити, зателефонувавши за телефонами:                                                                                                    (044) 270-53-20     (044) 362-29-45      067 153-20-47

або заповнити   бланк заявки   на сайті

або приїхавши безпосередньо в офіс: м.Київ, вул. Грінченка,1, офіс 102 (метро Майдан Незалежності) 

(попередньо передзвонивши співробітникам нашого Центру та узгодивши час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).