Оцінка літальних апаратів

Оцінка літальних  апаратів  Літальні апарати — це літальні апарати усіх категорій – пасажирських, сільськогосподарських і вантажних літаків, вертольотів, легких спортивних літаків. До літальних апаратів зараховують також вертольоти, дельтаплани, параплани, аероплани, планери, дирижаблі та повітряні кулі, включаючи окремі агрегати і вузли.

Оцінка літальних апаратів – одна з оціночних процедур широкого спектру оцінки , що виконується експертами ТОВ “Київським експертно-дослідним центром”.

У яких випадках потрібне проведення оцінки літальних пристроїв? Насамперед при укладанні угод купівлі-продажу повітряного транспорту. Також оцінка вартості літального апарату необхідна при передачі його в оренду або в заставу.

Знати точну ринкову вартість літального апарату потрібно також при його внесенні до статутного капіталу підприємства, для визначення розміру суми для відшкодування завданих збитків, а також для страхування.

У ході проведення оцінки літальних апаратів фахівцями з оцінки враховується ряд специфічних вимог:  напрацювання за назначеним ресурсом,забезпечення льотної придатності, технічних характеристик, дотримання встановленого рівня безпеки протягом усього строку служби літального аппарату, тощо.

           Київський експертно-дослідний центр надає свої послуги про проведенню незалежної оцінки літальних апаратів на території Києва, Київської області і в інших регіонах нашої країни.

       Всі питання, що виникають згідно умов проведення оцінки, особливостям підготовки матеріалів можливо задати, зателефонувавши за номером:                                                                                                          (044) 270-53-20    (044) 362-29-45       067 – 153-20-47

   або  заповнити   бланк заявки   на сайті

   або  приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, вул. Грінченка,1, офіс 102 (метро Майдан Незалежності)

   (попередньо передзвонивши співробітникам нашого Центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).