Оцінка

    Суб’єкт оціночної діяльності –  ТОВ «Київський експертно- дослідний центр» об’єднує групу висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи в сфері експертної діяльності. Понад 30 років експертної роботи , з них 25 років в системі ТПП, дали змогу накопичити значний позитивний досвід з експертизи та оцінки різних видів майна і які є справжніми професіоналами у своїй справі.

    Наші спеціалісти є сертифікованими оцінювачами, судовими експертами, які приймали участь в оцінці майна під час приватизації, в проведенні нетипових експертиз товарознавчого дослідження, будівельно-технічного дослідження, оцінці розміру матеріального збитку, заподіяного майну наслідок залиття, пожежі, чи страхового випадку, оцінці ЦМК, пакету акцій, оцінки об’єктів інтелектуальної власності, тощо.

За результатами проведеної роботи оформляється звіт про оцінку майна чи висновок експертного дослідження, (висновок експертизи), який має повну юридичну силу для учасників угоди, судів, правоохоронних органів, банків, страхових компаній, нотаріусів, юридичних чи фізичних осіб, що є замовниками такої експертизи чи оцінки.

Колектив має значний досвід з експертизи чи оцінки військового майна, майна що переходить у власність держави , майна , що експортується з України чи імпортується в Україну (митна вартість)

    В основу роботи експертів покладені принципи законності, незалежності, об’єктивності і повноти дослідження. За більш як тридцятирічний досвід роботи у даних експертів не було жодного випадку незахищеності своєї роботи в суді, органах досудового і судового слідства, в інших організаціях чи установах, чи мали випадки обгрунтованих скарг.

Колектив експертів має сертифікати:

 • Фонду державного майна та зареєстровані в державному реєстрі оцінювачів;
 • Держкомзему та зареєстровані в реєстрі експертів-оцінювачів Держкомзему
 • Міністерства Юстиції та внесені до реєстру судових експертів МЮУ.

Колективом виконуються роботи з незалежної експертної оцінки майна та майнових прав, а саме:

 1. Оцінка об’єктів у матеріальній формі:
  1.1. Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна. нерухомості), у тому числі експертна грошова оцінка земельних ділянок
  1.2. Оцінка машин і обладнання
  1.3. Оцінка дорожніх транспортних засобів
  1.4. Оцінка літальних апаратів
  1.5. Оцінка судноплавних засобів
  1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, дорожніх транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність.
 2. 2. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності:
  2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об’єкти інтелектуальної власності)
  2.2. Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності

Ми гарантуємо:

– найвищу якість та найкоротші строки проведення робіт;

– індивідуальний підхід у роботі з кожним клієнтом;

– гнучку систему оплати послуг;

– повну конфіденційність отриманої інформації;

– роботу, орієнтовану на досягнення якісного результату.

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення оцінки, особливостям підготовки матеріалів можливо задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером: 

                   (044) 270-53-20       (044) 362-29-45        067 – 153-20-47

або   заповнити  бланк заявки  на сайті

або    приїхати безпосередньо в офіс:  м.Київ, вул. Грінченка,1, офіс 102 (метро Майдан Незалежності)

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).