Питання економічної експертизи

Для проведення економічної експертизи, велике значення має точність поставлених питань.
Враховуючи індивідуальність кожної ситуації, пропонуємо звернутися до фахівців Київського експертно-дослідного центра, які допоможуть коректно сформулювати питання, що ставляться на вирішення експертного дослідження (експертизи).

Орієнтовні питання при дослідженні документів
бухгалтерського, податкового обліку і звітності

Чи підтверджуються документально висновки Акта ДПІ м.Києва № (зазначити № та дату), щодо заниження податку на прибуток, ПДВ та розміру суми відшкодування, за результатами перевірки ТОВ (зазначити) ?
Чи підтверджуються документально висновки Акта Держфінінспеції м.Києва №№ (зазначити № та дату), щодо розміру збитків нанесених посадовими особами ТОВ (зазначити) державі?
Чи підтверджується документально встановлена за актом інвентаризації від (зазначити № та дату) нестача грошових коштів у касі на суму (зазначається сума) на підприємстві ТОВ ( за період 01.01.2013р. – 01.07.2013р. ?
Чи підтверджується документально нестача товарно-матеріальних цінностей, встановлена за актом інвентаризації на підприємстві ТОВ (зазначити) за період (вказати період) матеріально відповідальної особи (вказати ПІП) у розмірі … тис.грн.?
Чи підтверджуються документально позовні вимоги ТОВ (зазначити) щодо розмір заборгованості за поставлені підприємству ДП (зазначити) паливно-мастильні матеріали, за договором (зазначити) станом на (зазначити дату)?

Орієнтовні питання при дослідженні документів
про економічну діяльність підприємств і організацій

Чи мають показники фінансово-економічного стану підприємства ТОВ (зазначити) за період (зазначити) ознаки доведення до банкрутства, фіктивного банкрутства, прихованого банкрутства?
Визначити основні економічні показники (ліквідності, платоспроможності та прибутковості) господарсько-фінансової діяльності ТОВ (зазначити) станом на (зазначити). Як вказані показники характеризують господарсько-фінансову діяльність ТОВ (зазначити)?
Чи підтверджуються документально висновки Акта перевірки № від (зазначити). стосовно наявності у підприємства ТОВ (зазначити) заборгованості з виплати заробітної плати станом на (вказати)?

Орієнтовні питання при дослідженні документів
фінансово-кредитних операцій

Чи підтверджується документально сума заборгованості (вказати ПІП) перед (вказати назву банка) за Договором про надання кредиту (вказати № договору та дату) станом на (вказати дату)., по сплаті процентів за кредит, погашення основної суми боргу та заборгованості по сплаті пені?
Чи підтверджується документально розмір реальної відсоткової ставки за Договором про надання споживчого кредиту(вказати № та дату договору)?
Чи обґрунтовано обрахована сукупна вартість кредиту, по договору (вказати № та дату договору) у вигляді абсолютного значення подорожчання кредиту (у грошовому виразі), згідно умов кредитування викладених банком у Кредитному договорі та Додатку №2 до Кредитного договору ?

Опубліковано у Питання по експертизам | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.