Товарознавча експертиза

Товарознавча експертизаМета експертизи – визначити реальну ціну купленого товару або устаткування виходячи з його справжнього стану, встановити недоліки і причини їх появи. Зростаюча кількість позовів про захист прав споживачів свідчить про актуальність проведення даної експертизи незалежною від виробника чи продавця товарів народного споживання та обладнання.

Об’єктами експертизи є безпосередньо товари та обладнання (побутова техніка, оргтехніка, засоби зв’язку, всі види меблів, одяг, хутряні вироби, взуття, посуд та інші види товарів та обладнання), а також документи, що підтверджують покупку; робочі зразки для порівняння.

Необхідність у судово-товарознавчої експертизи товарів народного споживання та устаткування із застосуванням спеціальних знань у сфері товарознавства найчастіше виникає в разі судового розгляду і розслідування відповідних кримінальних справ.

Незалежна судова товарознавча експертиза може проводитися і у разі виникаючих розбіжностей між постачальником і одержувачем товарів, в плані визначення рівня якості того чи іншого товару в рамках існуючого закону України “Про захист прав споживачів”.

У разі виникнення спору щодо причин виникнення різного роду недоліків товару, виробник або продавець в обов’язковому порядку зобов’язані провести експертизу невідповідного стандартам товару за свій рахунок, а споживач, у свою чергу, має право цей висновок оскаржити в судовому порядку.

На сьогоднішній день проводиться велика кількість незалежних судових експертиз товарів народного споживання та обладнання, пов’язаних з розглядом різних цивільних позовів за певним розділом, а саме розділу майна, його виключенню з опису, включаючи матеріальне відшкодування збитків у випадку його псування або пошкодження.

Будь-які питання, які виникли у Вас по умовам проведення експертизи (досліждення), особливостям підготовки матеріалів, вартості, правильності постановки питань, можно задати нашим менеджерам, зателефонувавши за номером: 

                   (044) 270-53-20       (044) 362-29-45        067 – 153-20-47

або   заповнити  бланк заявки  на сайті

або    приїхати безпосередньо в офіс: м.Київ, вул. Грінченка,1, офіс 102 (метро Майдан Незалежності)

(попередньо зателефонувавши співробітникам нашого центру та узгодити час відвідування офісу, для максимально комфортного спілкування з Вами).